Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ portable cell tower ] mecz 67 produkty.
Przenośna statyczna sieć teleskopiczna ciężka wieża świetlna 30 m Wieża świetlna powodziowa Maksymalne obciążenie 500 kg
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
Przenośna, statyczna sieć teleskopiczna, wieża reflektorów, maksymalne obciążenie 300 kg, 30 m
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
15 m komórki na kołach wieża przenośna wieża telekomunikacyjna
| Tworzywo: | Stal OCYNKOWANA |
|---|---|
| Przyczepa: | podwójne osie |
| Napędzany: | Hydrauliczny |
Przenośny statyczny siatka teleskopiczna ciężka wieża świetlna powodzi 20m
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
Strona komórkowa na kółkach, z silnikiem, wieża z siatką, przenośne krowy z schronami, 20 m
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Komórka na kółkach dla zdarzeń lub nagłych wypadków różna wysokość do 40 m
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
120 stóp Telescopic guyed wieża stalowa wieża telekopiczne 40m komórki na kółkach wieża
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 40m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Hydrauliczne Wzniesione 30m Wieża telekomunikacyjna na kółkach z silnikową siatką i schronami
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
20 m Wciągalna ręczna ręcznika Wieża Komórka na kółkach Wieża Przenośna Stacja Komórkowa Wieża Telekomunikacyjna
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30 m |
| Przyczepa: | 4 koła |
100 stóp 30m Cell On Wheel Tower Stacja komunikacyjna Radio Mobile Trailer Tower
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |


