Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ portable cell tower ] mecz 67 produkty.
Mobilne wieże komórkowe na kołach
| Tworzywo: | Stal OCYNKOWANA |
|---|---|
| Typ wieży: | słup teleskopowy lub kratowy |
| schronienie: | Tak |
30 m sieć przenośna telekomunikacyjna komórka teleskopiczna na kółkach wieża
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
Przenośna komórka telekomunikacyjna teleskopiczna na kółkach wieża 18m 25m 30m siatka
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
30m wieża teleskopiczna przenośna wieża komórkowa 100ft stalowa wieża mobilna wieża
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Sekcje: | 6 |
| Zamknięta wysokość: | 6,5m |
Przenośna stacja bazowa mobilna 25m COW Przenośna Sprzedaj wieżę Komórka na kółkach Wieża telekomunikacyjna Przenośna
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
30m 25m 20m Komórka na kółkach COW Telekom Komórkowe wieże Komórkowa wieża przenośna
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Maksymalne obciążenie 300 kg 30 m Przenośna stała sieć teleskopiczna antena wieża
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
35m Wieża Telekomunikacyjna Komórka na kółkach Motoryzowana Wieża Ratowana Przenośne krowy z schronami
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Zindywidualizowana komórka na kółkach, z silnikiem, wieża z kraty, przenośne krowy z schronami
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |


