Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ telecom tower portable ] mecz 24 produkty.
Przenośna wieża komórkowa 25m COW Przenośna wieża komórkowa na kółkach
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Przenośna stacja bazowa mobilna 25m COW Przenośna Sprzedaj wieżę Komórka na kółkach Wieża telekomunikacyjna Przenośna
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
35m COW Przenośny Sprzedaj Wieżę Komórka na kółkach Wieża telekomunikacyjna Przenośna
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
25m COW Przenośny Sprzedaj Wieżę Komórka na kółkach Wieża telekomunikacyjna Przenośna
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25 m |
| Przyczepa: | 4 koła |
35m Wieża Telekomunikacyjna Komórka na kółkach Motoryzowana Wieża Ratowana Przenośne krowy z schronami
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
30m COW Przenośna wieża komórkowa Komórka na kółkach Wieża telekomunikacyjna
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25 m |
| Przyczepa: | 4 koła |
75 stóp sieci 25m przenośna wieża telekomunikacyjna teleskopiczna komórka na kółkach wieża
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Rodzaj: | wieża kratowa |
| typ montażowy: | wyciągarka ręczna lub elektryczna |
Hydrauliczne Wzniesione 30m Wieża telekomunikacyjna na kółkach z silnikową siatką i schronami
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |
15 m komórki na kołach wieża przenośna wieża telekomunikacyjna
| Tworzywo: | Stal OCYNKOWANA |
|---|---|
| Przyczepa: | podwójne osie |
| Napędzany: | Hydrauliczny |
20m wyciągająca się wieża komórki na kołach wieża przenośna stacja komórkowa wieża telekomunikacyjna
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 30m |
| Przyczepa: | 4 koła |


