Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ crank up telescoping mast ] mecz 16 produkty.
12 m 40 stóp podwyższony zdjęcie skręcić do góry teleskopiczny maszt aluminiowy wyciąg do góry anteny mastu
| Materiał: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Korba ręczna |
| pojemność korby: | 800 funtów |
6m 20ft Crank Up Telescoping Mast Aluminium Mast Winch Up Antenna Mast
| Materiał: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Korba ręczna |
| pojemność korby: | 800 funtów |
ręczny maszt teleskopiczny ręczny skręt do góry maszt wieży świetlnej 9m 30ft
| Tworzywo: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| Powierzchnia: | powlekane lub ocynkowane |
| typ wyprostowany: | korba ręczna |
Ciężki maszt 20 stóp 30 stóp maszt teleskopiczny z aluminium ręczny zwrotnik do góry Maksymalne obciążenie 20 kg
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie: | 15 kg |
| Sekcje: | 5 |
15m ręczny dźwig maszt lekka waga teleskopiczny słup przenośny teleskopiczny maszt oświetleniowy 50ft
| Materiał: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Korba ręczna |
| pojemność korby: | 800 funtów |
15 m anteny radioamatorskich maszt teleskopiczny radio maszt ham
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 15 |
| Przyczepa: | NIE |
6m Antenna Teleskopowa Aluminiowa Mast Ręczna Zwracanie do góry Lekkie Waga 20 stóp Antenna telewizyjna Mast
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie: | 15 kg |
| Sekcje: | 5 |
40 ft Antena Teleskopowa Maszt Telewizyjny Stacja Badania Maszt Ręczna Krawka Dołu Aluminiowy Maszt Teleskopowy 12m
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie: | 15 kg |
| Sekcje: | 5 |
Lekkie ciężary Sport Filmowanie słupek przenośny teleskop słupek ręczny Kram do góry maszt 9m 12m
| Materiał: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Korba ręczna |
| pojemność korby: | 800 funtów |
12m Aluminiowy, lekki, sportowy słup filmowy, przenośny słup teleskopiczny
| Materiał: | Aluminium lub stal |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Korba ręczna |
| pojemność korby: | 800 funtów |


