Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cell on wheels cow ] mecz 57 produkty.
100ft Telecom Przenośna komórka na kółkach COW Telecom Mobile Towers
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 25m |
| Przyczepa: | 4 koła |
20-metrowa komórka na kółkach COWS z niestandardową wysokością, maksymalne obciążenie 600 kg
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Typ wieży: | okrągły słup |
| Wieża: | Teleskopowy |
120ft wieża Teleskopowe szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
100ft wieża Teleskopowe szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach COW Telecom Tower
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
20 m wieża Teleskopowa szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach krowa 100 stóp wysokość wieży 30 m
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
100 stóp wysokość wieży 30m szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach krowa
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Wysokość wieży teleskopicznej Szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
25m Wysokość wieży teleskopicznej Szybkie rozmieszczenie wieża przyczepy z komórką schronienia na kółkach krowa
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wysokość wieży: | 12m |
| Przyczepa: | 4 koła |
Chińska komórka na kółkach producent COWs prawdziwy producent 100ft
| Tworzywo: | Stal OCYNKOWANA |
|---|---|
| typ wyprostowany: | Hydrauliczny |
| przechylenie wieży: | hudrauliczny |


